Skip to main navigation Skip to main content Skip to page footer
Η Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου του Dundee καλωσορίζει τον Καθηγητή του Ε.Κ.Π.Α. Βασίλη Γοργούλη

Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΤΟΥ DUNDEE ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΤΟΥ Ε.Κ.Π.Α. ΒΑΣΙΛΗ ΓΟΡΓΟΥΛΗ

Δεδομένης της εκλογής του Διευθυντή του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας, Καθηγητή της Ιατρικής Σχολής του Ε.Κ.Π.Α. κ. Βασίλη Γοργούλη ως Professor και Chair of Clinical Molecular Pathology στο Πανεπιστήμιο του Dundee της Σκωτίας, το εν λόγω Ίδρυμα ανακοίνωσε τη συνεργασία με τον Καθηγητή κ. Γοργούλη.

Προκήρυξη Εκλογών Ανάδειξης Εκπροσώπων ΕΔΙΠ/ΕΤΕΠ στις Συνελεύσεις των Τομέων της Νομικής Σχολής με θητεία από 1/9/2024 έως 31/8/2025

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΕΔΙΠ/ΕΤΕΠ ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΤΟΜΕΩΝ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΕ ΘΗΤΕΙΑ ΑΠΟ 1/9/2024 ΕΩΣ 31/8/2025

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ Ε.Τ.Ε.Π. ΚΑΙ Ε.ΔΙ.Π. ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ (ΘΗΤΕΙΑ ΑΠΟ 1/9/2024 ΕΩΣ 31/8/2025)