ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ, ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

Η ημερομηνία της τελετής αναγόρευσης και καθομολόγησης των Διδακτόρων και της ορκωμοσίας για τους Μεταπτυχιακούς Φοιτητές του Τμήματος Βιολογίας έχει οριστεί για την Τετάρτη 25 Απριλίου 2018 και ώρα 13.30,στο Αμφιθέατρο «Κ. Καραθεοδωρή» του Τμήματος Μαθηματικών της Σχολής Θετικών Επιστημών, (Πανεπιστημιόπολη Ζωγράφου).

Παρακαλούνται οι συμμετέχοντες να βρίσκονται στο χώρο μισή ώρα νωρίτερα, για ενημέρωση σχετικά με την τελετή. Επίσης, καλούνται να παραλάβουν τις καθομολογήσεις τους (όρκο) τη Δευτέρα 23 Απριλίου 2018 από τη Γραμματεία του Τμήματος και ώρες 11.00-14.00, επιδεικνύοντας ταυτότητα ή διαβατήριο.

Θερμά συγχαρητήρια στους νέους Διδάκτορες και τους απόφοιτους των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών του Πανεπιστημίου μας!

Η Προϊσταμένη της Γραμματείας του Τμήματος Βιολογίας

Ελένη Ν. Αθανασιάδη