EΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ MUHAMMAD YUNUS ΣΕ ΕΠΙΤΙΜΟ ΔΙΔΑΚΤΟΡΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Τρίτη 02 Απριλίου 2019 ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ, ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΤΗΡΙΟ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 30

Ακολουθεί πρόσκληση για την αναγόρευση του οικονομολόγου και τραπεζίτη Μuhammad Yunus σε επίτιμο διδάκτορα του Τμήματος Oικονομικών Επιστημών  της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, η οποία θα πραγματοποιηθεί  την Τρίτη, 2 Απριλίου 2019 και ώρα 12.00  στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Στο πλαίσιο του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (2016/679/ΕΕ), σας ενημερώνουμε ότι η εκδήλωση πρόκειται να βιντεοσκοπηθεί, ενώ κατά τη διάρκειά της, θα ληφθούν και φωτογραφίες για το αρχείο του Ε.Κ.Π.Α. και για την προβολή της εκδήλωσης σε μέσα μαζικής ενημέρωσης/επικοινωνίας.