ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΟΝΟΜΕΛΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΚΛΟΓΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΜΕΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΔΔ

Σήμερα, Πέμπτη 27/9/2018, διεξήχθησαν οι εκλογές για την ανάδειξη Διευθυντή του Τομέα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του ΕΚΠΑ για μονοετή θητεία.

Η εκλογική διαδικασία πραγματοποιήθηκε σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, κύλησε ομαλά και δεν κατετέθη καμία ένσταση επ’ αυτής.

Διευθυντής του  Τομέα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών του  Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης, εξελέγη η μοναδική υποψήφια  για τη θέση, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια κ. Εμμανουέλα Δούση.

Αθήνα, 27.9.2018

Η Πρόεδρος της Ε.Ε                   Τα μέλη της Ε.Ε

(*)                                          (*)                                                (*)

Εκάβη Αθανασοπούλου       Αντώνιος Μεταξάς                Δημήτριος Κατσίκας