ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠ' ΑΡΙΘΜ. ΣΟΧ 1 / 2021,ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Το ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Ανακοινώνει

Την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά εκατόν δέκα (110) ατόμων για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών καθαριότητας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, που εδρεύει στους  Νομούς Αττικής και Εύβοιας για τις Περιφερειακές Ενότητες Κεντρικού Τομέα Αθηνών, Δυτικού Τομέα Αθηνών Βορείου Τομέα Αθηνών και Εύβοιας.

Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων αρχίζει την 19η Νοεμβρίου και λήγει την 30η Νοεμβρίου 2021 δηλαδή εντός προθεσμία δώδεκα (12) ημερολογιακών ημερών από την επόμενη ημέρα της τελευταίας δημοσίευσης της παρούσας σε τοπικές εφημερίδες ή της ανάρτησής της στο χώρο ανακοινώσεων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, στα παραρτήματα και στον διαδικτυακό τόπο αυτού.

Παράρτημα ανακοινώσεων
Έντυπο