ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΩΝ (ΟΡΘΟΔΟΝΤΙΚΩΝ) ΥΛΙΚΩΝ

Το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό (κάτω των ορίων) μέσω του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (ΕΣΗΔΗΣ), με Αρ. Διακήρυξης 2/2023, με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου/ων για την προμήθεια αναλωσίμων οδοντιατρικών-ορθοδοντικών υλικών για την κάλυψη εκπαιδευτικών αναγκών του Τμήματος Οδοντιατρικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Η σύμβαση υποδιαιρείται σε δύο (2) Τμήματα.

Η συνολική εκτιμώμενη αξία (και των δύο Τμημάτων) ανέρχεται στα 132.691,35 € συμπεριλαμβανομένου των αναλογούντων ΦΠΑ ανά Τμήμα.

Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, μόνο βάσει τιμής ανά Τμήμα στο σύνολό του.

Η καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των προσφορών είναι στις 24/05/2023, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:30 μ.μ.

Η διαδικασία αποσφράγισης των προσφορών θα διενεργηθεί στις 30/05/2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 π.μ.

Διακήρυξη 2/2023