ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΔΙΑΚ. 7/2018 ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΥΘΕΝΤΙΚΩΝ ΤΥΠΩΝ ΜΕΛΑΝΙΩΝ, ΤΟΝΕΡ ΚΑΙ DRUM ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΤΗΛΕΟΜΟΙΟΤΥΠΙΑΣ»

Διακ. 7/2018 για την «Προμήθεια αυθεντικών τύπων μελανιών, τόνερ και drum για εκτυπωτές και συσκευές τηλεομοιοτυπίας»

Διακήρυξη 7/2018 Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου/ων για την «Προμήθεια αυθεντικών τύπων μελανιών, τόνερ και drum για εκτυπωτές και συσκευές τηλεομοιοτυπίας, με σκοπό την κάλυψη αναγκών των Σχολών, Τμημάτων και Διοικητικών μονάδων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών», συνολικού προϋπολογισμού εκατόν ογδόντα οκτώ χιλιάδων τριακοσίων ενενήντα τριών ευρώ και εξήντα πέντε λεπτών (188.393,65 €) πλέον του αναλογούντος ΦΠΑ, ήτοι διακόσιες τριάντα τρεις χιλιάδες, εξακόσια οκτώ ευρώ και δεκατρία λεπτά (233.608,13 €) συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%, με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την  πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με βάση την τιμή ανά τμήμα.

Η διαδικασία του διαγωνισμού θα διενεργηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ) μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr του Συστήματος.

Διακήρυξη

Διευκρινήσεις   27/7/2018