ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11/2018 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ

Διακήρυξη 11/2018 για την προμήθεια χημικών αντιδραστηρίων

Διακήρυξη 11/2018 Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός κάτω των ορίων με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου για την «Προμήθεια χημικών αντιδραστηρίων για τις ανάγκες των Σχολών και Τμημάτων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών για το έτος 2018» συνολικού προϋπολογισμού 136.949,99€ (εκατόν τριάντα έξι χιλιάδων εννιακοσίων σαράντα εννέα ευρώ και ενενήντα εννέα λεπτών) πλέον ΦΠΑ 24%, ήτοι 169.817,99€ (εκατόν εξήντα εννέα χιλιάδων οκτακοσίων δέκα επτά ευρώ και ενενήντα εννέα λεπτών )συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%.

Η διαδικασία του διαγωνισμού θα διενεργηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ) μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr του Συστήματος.

Διακήρυξη