ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΛΚΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΝΟΜΟΘΕΤΙΚΟ ΠΛΑΙΣΙΟ (Ν. 4485/2017)"

Την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017, πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η ημερίδα ενημέρωσης με τίτλο «Η λειτουργία του ΕΛΚΕ σύμφωνα με το νέο νομοθετικό πλαίσιο (Ν. 4485/2017)», στο Αμφιθέατρο «Κ. Καραθεοδωρή»  του Τμήματος  Μαθηματικών.

Την εκδήλωση οργάνωσε ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας (Ε.Λ.Κ.Ε.) του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, προκειμένου να ενημερωθεί η πανεπιστημιακή κοινότητα για τις αλλαγές που επιφέρει το νέο νομοθετικό πλαίσιο (Ν. 4485/2017).

Την ημερίδα συντόνισαν ο Πρύτανης, Καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Δημόπουλος και ο Αναπληρωτής Πρύτανη, Καθηγητής Θωμάς Σφηκόπουλος.

Επισυνάπτεται αρχείο με το σύνολο των παρουσιάσεων, καθώς και τα συνοπτικά πρακτικά της ημερίδας. Επίσης, μπορείτε να παρακολουθήσετε μαγνητοσκοπημένες τις παρουσιάσεις της ημερίδας στον παρακάτω σύνδεσμο: