ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΘΕΣΕΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1 ΘΕΣΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΦΕΚ 342/11.4.17 Τ.Γ΄

Tο Πανεπιστήμιο Aθηνών ανακοινώνει ότι στο ΦΕΚ 342/11.4.17 τ.Γ΄ δημοσιεύτηκε η προκήρυξη μίας (1) θέσης καθηγητή ως εξής :

ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Τμήμα Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης – Σοφοκλέους 1, Τ.Κ. 10559 Αθήνα,  (τηλ. 210 3689408)

Τομέας Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Επικοινωνιακών Εφαρμογών και Τεχνολογίας

Αριθμός προκήρυξης: 1617021578/21-3-2017 (ΑΔΑ: ΨΞΗΑ46ΨΖ2Ν-ΠΚ7)

- Μία θέση καθηγητή πρώτης βαθμίδας με γνωστικό αντικείμενο «Νεοελληνική Γλώσσα - Φιλολογία».

Η προθεσμία υποβολής υποψηφιοτήτων λήγει  στις  28.6.2017

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι, που έχουν τα νόμιμα προσόντα, να υποβάλουν ηλεκτρονικά στη διαδικτυακή διεύθυνση http://apella.minedu.gov.gr αίτηση υποψηφιότητας καθώς και όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά, όπως αυτά αναφέρονται στο ΦΕΚ της προκηρύξεως.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία Τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης.

Αθήνα, 27  -   4   -2017

Ο Πρύτανης