ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΜΣ " ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΣΜΟΣ"

Η Ιατρική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών ανακοινώνει την προκήρυξη του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών με τίτλο:«Αναπνευστική Ανεπάρκεια και Μηχανικός Αερισμός» (MSc in Respiratory Failure and Mechanical Ventilation) για το νέο ακαδημαϊκό έτος 2020-2021.

Οι υποψήφιοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση έως 16/07/2020 ηλεκτρονικά στο e-mail rfmv-master[at]med.uoa[dot]gr ή με υπηρεσία ταχυμεταφοράς-courier (τα έξοδα βαραίνουν τον αποστολέα) στη Γραμματεία του ΠΜΣ που βρίσκεται στο Ν.Ν.Θ.Α. «Η ΣΩΤΗΡΙΑ», Μεσογείων 152, Τ.Κ. 11527, Μονάδα Εντατικής Θεραπείας Α΄ Πνευμονολογικής Κλινικής ΕΚΠΑ (Τέρμα κίτρινης γραμμής-Υπόγειο).Εναλλακτικά, όποιος επιθυμεί να καταθέσει δια ζώσης την αίτησή του, αυτό μπορεί να γίνει κατόπιν συνεννόησης με τη Γραμματεία στο τηλ 2107763726.

Πληροφορίες:
Τηλ: 210-7763726 (κ. Κολοβού Μαρία)
e-mail:rfmv-master[at]med.uoa[dot]gr

Προκήρυξη