EΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

30.10.2019 : ΤΕΛΕΤΗ ΕΠΙΔΟΣΗΣ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΟΥ ΤΟΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΕΙΜΝΗΣΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΘΑΝΑΣΗ Κ. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ - ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019 ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ, ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΤΗΡΙΟ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 30

Ακολουθεί πρόσκληση σχετικά με την τελετή επίδοσης αναμνηστικού τόμου στην οικογένεια του αείμνηστου καθηγητή Θανάση Κ. Παπαχρίστου, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 30 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 19.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Στο πλαίσιο του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (2016/679/ΕΕ), σας ενημερώνουμε ότι η εκδήλωση πρόκειται να βιντεοσκοπηθεί, ενώ κατά τη διάρκειά της, θα ληφθούν και φωτογραφίες για το αρχείο του Ε.Κ.Π.Α. και για την προβολή της εκδήλωσης σε μέσα μαζικής ενημέρωσης/επικοινωνίας.

Δείτε την πρόσκληση εδώ.