EΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

EΚΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΘΕΜΑ: “GREECE-POLAND: EXCHANGE STUDY OPPORTUNITIES ERASMUS+ AND BEYOND”

Τρίτη 19 Μαρτίου 2019 ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ "ΑΛΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ", ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΤΗΡΙΟ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 30

Ακολουθεί πρόσκληση για την εκδήλωση με θέμα: “Greece-Poland: Exchange Study Opportunities ERASMUS+ and Beyond” που οργανώνεται στο πλαίσιο της συμπλήρωσης 100 χρόνων διπλωματικών σχέσεων μεταξύ της Πολωνικής Δημοκρατίας και της Ελληνικής Δημοκρατίας.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 19 Μαρτίου 2019 και ώρα 18.00 στο Αμφιθέατρο «Άλκης Αργυριάδης» του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Στο πλαίσιο του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (2016/679/ΕΕ), σας ενημερώνουμε ότι η εκδήλωση πρόκειται να βιντεοσκοπηθεί, ενώ κατά τη διάρκειά της, θα ληφθούν και φωτογραφίες για το αρχείο του Ε.Κ.Π.Α. και για την προβολή της εκδήλωσης σε μέσα μαζικής ενημέρωσης/επικοινωνίας.