EΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΘΕΑΤΡΟ - ΤΡΑΥΜΑ - ΘΕΡΑΠΕΙΑ "ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΙ ΙΑΣΗ"

Κυριακή 27 Δεκεμβρίου 2020

Στην πρώτη εισαγωγική συνομιλία με θέμα «Θέατρο, δράμα και ίαση» συμμετέχουν: Ηλίας Κουνέλας, Στέλιος Κρασανάκης, Γιώργος Πεφάνης, Βάλτερ Πούχνερ Μαζί μας θα είναι και ο κοσμήτορας της Φιλοσοφικής Σχολής Αχιλλέας Χαλδαιάκης.

Επιμέλεια-συντονισμός: Ιωσήφ Βιβιλάκης
Κυριακή 27 Δεκεμβρίου ώρα 12.00

Οι διαδικτυακές αυτές συναντήσεις θα γίνουν ζωντανά μέσα από την ψηφιακή πλατφόρμα Zoom και θα μεταδοθούν μέσω των κοινωνικών δικτύων του Τμήματος.

Απευθύνονται σε όλους τους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Προπτυχιακού και του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών του Τμήματος, στους/στις υποψήφιους/ες διδάκτορες, στους αποφοίτους, στους φίλους του Τμήματος και σε κάθε ενδιαφερόμενο.

Μετά τις εισηγήσεις των ομιλητών θα ακολουθήσει συζήτηση, στην οποία καλείστε όλοι να συμμετάσχετε.

Η συμμετοχή/παρακολούθηση είναι δωρεάν.

Δεν απαιτείται εγγραφή.

Μια πρωτοβουλία του Τμήματος Θεατρικών Σπουδών του ΕΚΠΑ με την αιγίδα της Κοσμητείας της Φιλοσοφικής Σχολής και την υποστήριξη των εκδόσεων Αρμός.