ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΔΙΑΚ. 8/2018 ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ, ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΣΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ»

Διακ. 8/2018 για την «Προμήθεια επιστημονικών οργάνων, με σκοπό την κάλυψη αναγκών σε επιστημονικό εξοπλισμό»

Διακήρυξη 8/2018 Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός κάτω των ορίων με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου/ων για την «Προμήθεια επιστημονικών οργάνων, με σκοπό την κάλυψη αναγκών σε επιστημονικό εξοπλισμό, Σχολών, Τμημάτων και Εργαστηρίων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών», συνολικού προϋπολογισμού εκατόν είκοσι χιλιάδων, τριακοσίων ογδόντα δύο ευρώ και έντεκα λεπτών (120.382,11 €) πλέον του αναλογούντος ΦΠΑ, ήτοι εκατόν σαράντα εννέα χιλιάδων, διακοσίων εβδομήντα τριών ευρώ και ογδόντα δύο λεπτών (149.273,82 €) συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%, με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την  πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με βάση την τιμή την τιμή ανά είδος.

Η διαδικασία του διαγωνισμού θα διενεργηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ) μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr του Συστήματος.

Διακήρυξη