EΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΤΙΜΗΤΙΚΟΥ ΤΟΜΟΥ ΣΤΟΝ ΟΜΟΤΙΜΟ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΗΝΑ ΑΛ. ΑΛΕΞΙΑΔΗ

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2019

Ακολουθεί πρόσκληση για την τελετή επίδοσης τιμητικού τόμου στον Ομότιμο Καθηγητή της Φιλοσοφικής Σχολής  Μηνά Αλ. Αλεξιάδη με τίτλο: «Πλάτανος Ευσκιόφυλλος: Τιμητικός Τόμος για τον Καθηγητή Μηνά Αλ. Αλεξιάδη» που θα πραγματοποιηθεί στην Μεγάλη Αίθουσα του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών τη Δευτέρα, 11 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 19:00 (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Στο πλαίσιο του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (2016/679/ΕΕ), σας ενημερώνουμε ότι η εκδήλωση πρόκειται να βιντεοσκοπηθεί, ενώ κατά τη διάρκειά της, θα ληφθούν και φωτογραφίες για το αρχείο του Ε.Κ.Π.Α. και για την προβολή της εκδήλωσης σε μέσα μαζικής ενημέρωσης/επικοινωνίας.

Δείτε την πρόσκληση εδώ.