ΗΜΕΡΙΔΕΣ - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ: "ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑ"

Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2017

Επιστημονική ημερίδα με θέμα : "Έρευνα και Καινοτομία στη Σχολή Θετικών Επιστημών και στη Σχολή Επιστημών Υγείας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών" που οργανώνουν το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών και οι Σχολές  Θετικών Επιστημών και Επιστημών  Υγείας του Πανεπιστημίου Αθηνών  στο πλαίσιο του εορτασμού των 180 χρόνων από την ίδρυσή του. Η ημερίδα  θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 28 Νοεμβρίου 2017  και ώρες 14.00-16.00 και 16.30-18.30 στο αμφιθέατρο " Άλκης Αργυριάδης " (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30). Θα ακολουθήσει την ίδια ημέρα και ώρα 19.00  η κεντρική εκδήλωση της ημερίδας στην Μεγάλη Αίθουσα -κεντρικό κτήριο Πανεπιστημίου 30.