EΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΤΕΛΕΤΗ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

Τρίτη 22 Οκτωβρίου 2019 ΚΤΗΡΙΟ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Ακολουθεί πρόσκληση σχετικά με την τελετή εγκαινίων της νέας Αίθουσας Μαρτίνου του Μουσείου Αρχαιολογίας και Ιστορίας της Τέχνης του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνώνπου θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 22 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 12.00 (κτήριο Φιλοσοφικής Σχολής, Πανεπιστημιούπολη - Ζωγράφου).

Η Α.Ε. ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας κύριος Προκόπιος Παυλόπουλος θα τελέσει τα εγκαίνια της νέας Αίθουσας Μαρτίνου.

Στο πλαίσιο του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (2016/679/ΕΕ), σας ενημερώνουμε ότι κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα ληφθούν φωτογραφίες για το αρχείο του Ε.Κ.Π.Α. και για την προβολή της εκδήλωσης σε μέσα μαζικής ενημέρωσης/επικοινωνίας.

Για πληροφορίες δείτε εδώ