ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2023-2024

Το Διιδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Τεχνολογίες της Πληροφορίας και της Επικοινωνίας για την Εκπαίδευση» που χορηγεί Δίπλωμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Μ.Σ.) του Τμήματος Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία σε συνεργασία με το Τμήμα Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, το Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και το Τμήμα Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής ανακοινώνει Συμπληρωματική Εκδήλωση Ενδιαφέροντος, για την εισαγωγή Δεκατεσσάρων (14) φοιτητριών/ών για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024.

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ:www.icte.ecd.uoa.gr/images/simpliromatiki_prosklisi_2_23-24.pdf

Hμερομηνία λήξης κατάθεσης δικαιολογητικών: Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2024