ΣΥΝΕΔΡΙΑ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΜΕ ΤΙΤΛΟ "2023 JUDICIAL RENAISSANCE"

Δευτέρα 04 Σεπτεμβρίου 2023 ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ "ΑΛΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ", ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΤΗΡΙΟ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 30

Ακολουθεί η πρόσκληση για την τελετή έναρξης του διεθνούς συνεδρίου με τίτλο "2023 Judicial Rennaissance" που οργανώνουν το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, η Νομική Σχολή, το Συμβούλιο της Επικρατείας και το "National Judicial College" (Η.Π.Α.). Η τελετή έναρξης θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 09.00 πμ. στο Αμφιθέατρο "Αλκης Αργυριάδης" (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Η Α.Ε. η Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κατερίνα Σακελλαροπούλου θα τιμήσει με την παρουσία της την τελετή έναρξης του συνεδρίου και θα απευθύνει χαιρετισμό.

Μπορείτε επίσης να δείτε και το αναλυτικό πρόγραμμα του διεθνούς συνεδρίου το οποίο θα διεξαχθεί στην αγγλική γλώσσα στο Αμφιθέατρο "Αλκης Αργυριάδης" (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).