ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚ.ΕΤΟΥΣ 2023-2024 (19/1/24-2/2/24)

Η δυνατότητα υποβολής αίτησης για παροχή δωρεάν σίτισης παρατείνεται μέχρι Παρασκευή 2/2/2024.

1. Προπτυχιακοί - Μεταπτυχιακοί φοιτητές υποβάλλουν την αίτησή τους  μέσω της ηλεκτρονικής εφαρμογής στη σελίδα sitisi.uoa.gr
  2. Υποψήφιοι Διδάκτορες υποβάλλουν την αίτησή τους μέσω του eprotocol.uoa.gr .

Παρακαλούνται οι φοιτητές που έχουν υποβάλει αίτηση για δωρεάν σίτιση στο sitisi.uoa.gr και η οποία είναι σε κατάσταση "Επανυποβολή με τα δικαιολογητικά σε ηλεκτρονική μορφή" να την διορθώσουν, σύμφωνα με τις υποδείξεις μας στο πεδίο "Σχόλια Αίτησης".

Αφού ανεβάσουν τα ορθά δικαιολογητικά που ζητούνται, πρέπει να οριστικοποίησουν την αίτησή τους, έτσι ώστε να αξιολογηθεί απο την Υπηρεσία μας.