ΣΥΝΕΔΡΙΑ

ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΥΝΕΔΡΙΟ “NUMERICAL ANALYSIS AND SCIENTIFIC COMPUTATION WITH APPLICATIONS - NASCA 23”

Δευτέρα 03 Ιουλίου 2023 ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ, ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΤΗΡΙΟ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 30

Ακολουθεί η πρόσκληση για την τελετή έναρξης του διεθνούς συνεδρίου με θέμα “Numerical Analysis and Scientific Computation with Applications - NASCA 23” που οργανώνουν το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών και το “Université du Littoral Côte d’ Opaleˮ.  Η τελετή έναρξης θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 3 Ιουλίου 2023 και ώρα 09.30 πμ. στη Μεγάλη Αίθουσα (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Μπορείτε επίσης να δείτε και το αναλυτικό πρόγραμμα του διεθνούς συνεδρίου το οποίο θα διεξαχθεί στην αγγλική γλώσσα στις Αίθουσες του κεντρικού κτηρίου του Πανεπιστημίου Αθηνών από 3 έως 7 Ιουλίου 2023.