ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΝΗΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ-ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΜΕ ΘΕΜΑ:"ΠΑΣΧΑ: Ὁ ΧΡΙΣΤΟΣ ἘΝ ἙΤΕΡᾼ ΜΟΡΦΗ" ΤΗΣ ΚΟΣΜΗΤΕΙΑΣ ΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

Πραγματοποιήθηκε με ιδιαίτερη επιτυχία το Μ. Σάββατο 18/04/2020 και ώρα 17:00-20:00 η πασχαλινή διαδικτυακή συνάντηση-εκπομπή με θέμα "Πάσχα: Ὁ Χριστός ἐν ἑτέρᾳ μορφῇ", της Κοσμητείας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, μια πρωτοβουλία των φοιτητών και φοιτητριών της Γραμματείας του Διεθνούς Συνεδρίου "Η Ορθόδοξη Θεολογία στον 21ο αιώνα. Προκλήσεις και Προοπτικές".

Προβολή και λήψη της εκπομπής: https://archive.org/details/u-18-04-2020

Θερμές ευχαριστίες εκφράζονται σε όλα τα μέλη της Επιστημονικής και Οργανωτικής Επιτροπής του Διεθνούς Συνεδρίου "Η Ορθόδοξη Θεολογία στον 21ο αιώνα. Προκλήσεις και Προοπτικές", για την εποπτεία και τον συντονισμό της όλης πρωτοβουλίας, καθώς και σε όλες και όλους, προσωπικό και φοιτητές, για την ουσιαστική σας ανταπόκριση.

Από την Κοσμητεία της
Θεολογικής Σχολής του Ε.Κ.Π.Α.