ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΟΝΟΜΕΛΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΜΕΑ ΔΕΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΕΔΔ

Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία, ανακηρύσσουμε:

Υποψήφια για το αξίωμα του Διευθυντή του Τομέα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών, καθώς πληροί τις προϋποθέσεις του νόμου και δεν συντρέχουν στο πρόσωπό της κωλύματα εκλογιμότητας,

την κ. Εμμανουέλα Δούση, Αναπλ. Καθηγήτρια του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν την Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου 2018 από τις 11:00 π.μ. έως 13:00 μ.μ., Θεμιστοκλέους 6 (αίθουσα 7ου ορόφου), 106 78 Αθήνα. Εφόσον προκύψει ανάγκη επαναληπτικής ψηφοφορίας, η εκλογική διαδικασία θα πραγματοποιηθεί άμεσα την ίδια μέρα στον ίδιο χώρο και ώρα 13:30 έως 15:30.

Η Πρόεδρος της Ε.Ε.                                                                 Τα Μέλη της Ε.Ε.

(*)                                                                                              (*)

Εκάβη Αθανασοπούλου                                             Αντώνιο Μεταξά, Επίκουρο Καθηγητή

Επίκουρη Καθηγήτρια                                                                          (*)

Δημήτριο Κατσίκα, Λέκτορα