ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΑΠΟΤΕΛΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ ΕΔΙΠ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΗΤΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

Σήμερα, ημέρα Τρίτη, 13 Νοεμβρίου 2018 από ώρας 09:00 έως 11:15, στην αίθουσα συνεδριάσεων της Ιατρικής Σχολής (κτήριο Διοίκησης, 3ος όροφος, Μικράς Ασίας 75, Γουδή), διεξήχθησαν εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπου του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (ΕΔΙΠ)  και του αναπληρωτή του στην Κοσμητεία της Σχολής Επιστημών Υγείας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Η Εφορευτική Επιτροπή προχώρησε στην διεξαγωγή των εκλογών σύμφωνα με τα οριζόμενα στην κείμενη νομοθεσία. Η εκλογική διαδικασία κύλησε ομαλά δίχως να καταστεί κάποια ένσταση επ΄ αυτής και έληξε στις 11:15 πμ, κατόπιν δεκαπεντάλεπτης παρατάσεως που δόθηκε από την Εφορευτική Επιτροπή.

Εκπρόσωπος του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (ΕΔΙΠ) στην Κοσμητεία της Σχολής Επιστημών Υγείας  του ΕΚΠΑ εξελέγη η κα Λουτράρη Ελένη  της Ιατρικής Σχολής  και ως αναπληρωματικό μέλος η κα Παπαδοπούλου Άννα της Ιατρικής Σχολής.

Η   ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Σερτεδάκη Αμαλία-Πρόεδρος     Καλαφάτη Μαρία-Μέλος      Λάμπρου Γεώργιος-Μέλος