ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΔΙΑΚ. 5/2018 ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΕΚΠΑ»

Διακ. 5/2018 για την «Προμήθεια αναλωσίμων οδοντιατρικών ειδών για τις ανάγκες των Σχολών και Τμημάτων του ΕΚΠΑ»

Διακήρυξη 5/2018 Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός κάτω των ορίων με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου για την «Προμήθεια αναλωσίμων οδοντιατρικών ειδών για τις ανάγκες των Σχολών και Τμημάτων του ΕΚΠΑ» συνολικού προϋπολογισμού 122.704,79€ (εκατόν είκοσι δύο χιλιάδων επτακοσίων τεσσάρων ευρώ και εβδομήντα εννέα λεπτών ) πλέον  ΦΠΑ  ήτοι 149.915,00€ (εκατόν σαράντα εννέα χιλιάδων εννιακοσίων δέκα πέντε ευρώ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ , με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την  πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με βάση την τιμή ανά  τμήμα.

Η διαδικασία του διαγωνισμού θα διενεργηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ) μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr του Συστήματος.

Διακήρυξη