ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2018 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ

Διακήρυξη 12/2018 για την προμήθεια εργαστηριακών αναλωσίμων

Διακήρυξη 12/2018 Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός κάτω των ορίων με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου για την «Προμήθεια εργαστηριακών αναλωσίμων για τις ανάγκες των Σχολών και Τμημάτων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών για το έτος 2018» συνολικού προϋπολογισμού 71.943,44€ (εβδομήντα ενός  χιλιάδων εννιακοσίων σαράντα τριών ευρώ και σαράντα τεσσάρων λεπτών ) πλέον  ΦΠΑ 24% ήτοι 89.209,86€ (ογδόντα εννέα χιλιάδων διακοσίων εννέα  ευρώ και ογδόντα έξι λεπτών) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%.

Ως καταληκτική ημερομηνία υποβολής των προσφορών στη Διαδικτυακή πύλη του www.promitheus.gov.gr του Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. ορίζεται η 22/08/2018 ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:30μμ.

Η διαδικασία του διαγωνισμού θα διενεργηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ) μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr του Συστήματος.

Διακήρυξη