ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2018 ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΒΛΙΩΝ ΣΕ ΕΝΤΥΠΗ ΜΟΡΦΗ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΕΚΠΑ»

Διακήρυξη 14/2018 Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για «Προμήθεια βιβλίων σε έντυπη μορφή για τη Βιβλιοθήκη του ΕΚΠΑ»

«Προμήθεια βιβλίων σε έντυπη μορφή για τη Βιβλιοθήκη του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), με στόχο τον εμπλουτισμό της συλλογής της και την ενίσχυση του ερευνητικού και επιστημονικού έργου των μελών της ακαδημαϊκής κοινότητας»,

συνολικού προϋπολογισμού διακόσιες ενενήντα δύο χιλιάδες, τετρακόσια πενήντα δύο ευρώ και ογδόντα τρία λεπτά (292.452,83€) πλέον του αναλογούντος ΦΠΑ, ήτοι τριακόσιες δέκα χιλιάδες ευρώ (310.000,00 €) συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 6%,  με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την  πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με βάση μόνο την τιμή ανά τίτλο έντυπου βιβλίου.

Ως καταληκτική ημερομηνία υποβολής των προσφορών στη Διαδικτυακή πύλη του www.promitheus.gov.gr του Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. ορίζεται η 08/09/2018 ημέρα Σάββατο και ώρα 13:30μμ.

Η διαδικασία του διαγωνισμού θα διενεργηθεί με τη χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ) μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr του Συστήματος.

Διακήρυξη 14/2018 Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων με σκοπό την ανάδειξη Αναδόχου/ων για την «Προμήθεια βιβλίων σε έντυπη μορφή για τη Βιβλιοθήκη του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), με στόχο τον εμπλουτισμό της συλλογής της και την ενίσχυση του ερευνητικού και επιστημονικού έργου των μελών της ακαδημαϊκής κοινότητας» (PDF, 3MB)