ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 9/2018 - «ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΣΤΑ ΚΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ»

Διακήρυξη 9/2018 - «Παροχής Υπηρεσιών Φύλαξης στα κτήρια του Πανεπιστημίου Αθηνών»

Διακήρυξη  Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων μέσω του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.) με σκοπό την ανάδειξη αναδόχου για  την ανάθεση σύμβασης «Παροχής Υπηρεσιών Φύλαξης στα κτήρια του Πανεπιστημίου Αθηνών», για χρονικό διάστημα είκοσι τεσσάρων (24) μηνών με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάση τιμής, εκτιμώμενης αξίας σύμβασης 3.956.956,09 € (τριών εκατομμυρίων εννιακοσίων πενήντα έξι χιλιάδων εννιακοσίων πενήντα έξι ευρώ και εννέα λεπτών) πλέον Φ.Π.Α. 24% ανερχομένης συνολικώς  σε ποσό  4.906.625,55 € (τεσσάρων εκατομμυρίων εννιακοσίων έξι χιλιάδων εξακοσίων είκοσι πέντε ευρώ και πενήντα πέντε λεπτών)  συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%.

Κριτήριο Αξιολόγησης : η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάση τιμής για το σύνολο των αιτουμένων υπηρεσιών, όπως περιγράφονται  στη διακήρυξη.

Η διαδικασία του διαγωνισμού θα διενεργηθεί με χρήση της πλατφόρμας του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.Δ.Η.Σ) μέσω της διαδικτυακής πύλης  www.promitheus.gov.gr του  Συστήματος.

Διακήρυξη