ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 9/2022 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ

Διακήρυξη 9/2022 για την αποκομιδή Επικίνδυνων Αποβλήτων

Το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών προκηρύσσει ανοιχτό ηλεκτρονικό διαγωνισμό άνω των ορίων για την «Παροχή υπηρεσιών αποκομιδής Επικίνδυνων Αποβλήτων (Ε.Α) και Επικίνδυνων Αποβλήτων Υγειονομικών Μονάδων (Ε.Α.Υ.Μ) για την κάλυψη αναγκών Σχολών και Τμημάτων του ΕΚΠΑ»,  συνολικής  εκτιμώμενης αξίας 196.774,19 € (εκατόν ενενήντα έξι χιλιάδων επτακοσίων εβδομήντα τεσσάρων ευρώ και δέκα εννέα λεπτών πλέον ΦΠΑ, ήτοι 244.000,00 € διακοσίων σαράντα τεσσάρων χιλιάδων ευρώ) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%.

Κριτήριο Αξιολόγησης: η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής για κάθε Τμήμα.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής των προσφορών ορίζεται η 24/10/2022, ημέρα Δευτέρα  και ώρα 13:30..

Τα έγγραφα της σύμβασης είναι διαθέσιμα για ελεύθερη, πλήρη, άμεση & δωρεάν ηλεκτρονική πρόσβαση στην διεύθυνση (URL) :

α)      μέσω της διαδικτυακής πύλης www.promitheus.gov.gr του Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.

β)      Οι προσφορές πρέπει να υποβάλλονται ηλεκτρονικά στην διεύθυνση : www.promitheus.gov.gr .

γ)       Περαιτέρω πληροφορίες είναι διαθέσιμες στην ηλεκτρονική διεύθυνση: https://www.uoa.gr/anakoinoseis_kai_ekdiloseis/prokiryxeis/prokiryxeis_diagonismon_tmimatos_promitheion/

Διακήρυξη 9/2022