ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑΤΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΜΕΝΟ ΚΟΙΝΟ

Λόγω των έκτακτων συνθηκών και σε εφαρμογή της τελευταίας εγκυκλίου του Υπουργείου Εσωτερικών (ΑΔΔ 6ΣΜ046ΜΤΛ6-Ο14) το εξυπηρετούμενο κοινό της Διεύθυνσης Κληροδοτημάτων (φοιτητές, μισθωτές, ενδιαφερόμενοι πολίτες, κ.α.) θα προσέρχεται στα αρμόδια γραφεία της Διεύθυνσης μόνο κατόπιν προηγούμενης συνεννόησης (ραντεβού) και εφόσον το αίτημά του δεν δύναται να ικανοποιηθεί με άλλο τρόπο, ιδίως τηλεπικοινωνιακά, διατηρουμένων σε ισχύ των όσων μέχρι στιγμής ισχύουν σχετικά με την εξυπηρέτηση των πολιτών.

Σύμφωνα με τα ανωτέρω το Τμήμα Υποτροφιών και Βραβείων, της Διεύθυνσης Κληροδοτημάτων του Πανεπιστημίου, θα συνεχίσει να εξυπηρετεί αιτήματα και τυχόν διευκρινήσεις αναφορικά με τις υποτροφίες και τα βραβεία των προπτυχιακών, μεταπτυχιακών φοιτητών και πτυχιούχων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και τηλεφωνικώς.

Επίσης, η διακίνηση εγγράφων ή δικαιολογητικών θα γίνεται με τη χρήση όλων των διαθέσιμων ηλεκτρονικών μέσων (email, scanner, fax κλπ.).

Τα στοιχεία επικοινωνίας με το Τμήμα Υποτροφιών έχουν ως εξής:

1. Γεωργία Κόκλα , τηλέφωνο 210 368 9132 email: gkokla[at]uoa[dot]gr
  2. Αλεξάνδρα Κατσιμπούλα 210 368 9133 email:  akatsib[at]uoa[dot]gr