ΗΜΕΡΙΔΕΣ - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 27ης ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022,ΩΡΑ 17:00 | Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ"

Κεντρικές εκδηλώσεις Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στο πλαίσιο του εορτασμού της επετείου των 200 χρόνων από την Ελληνική Επανάσταση (1821-2021)

Τα διακόσια χρόνια του ελληνικού κράτους - Απολογισμοί και προοπτικές

METAΘΕΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ της 27ης Ιανουαρίου 2022 του κύκλου «Τα διακόσια χρόνια του Ελληνικού Κράτους»

Λόγω  των δυσμενών καιρικών συνθηκών, αποφασίστηκε η μετάθεση σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί προσεχώς  της  ημερίδας με  θέμα «Η Οργάνωση και Λειτουργία της Δικαιοσύνης», που επρόκειτο να διεξαχθεί την Πέμπτη 27 Ιανουαρίου 2022, ώρα 17.00 στο κεντρικό κτήριο του Πανεπιστημίου.  Οι υπόλοιπες ημερίδες του κύκλου «Τα διακόσια χρόνια του ελληνικού κράτους» θα διεξαχθούν σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχει ανακοινωθεί.