ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΟΝΟΜΕΛΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΗ ΚΟΣΜΗΤΟΡΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Προκηρύσσουμε

Εκλογές για την ανάδειξη Κοσμήτορα στη Σχολή Επιστημών της Αγωγής με θητεία τριών (3) ετών από τη δημοσίευση της διαπιστωτικής πράξης εκλογής

Η εκλογή θα διεξαχθεί την Τρίτη, 3 Απριλίου 2018, από 9.00 π.μ έως 14.00 μ.μ, στο μικρό αμφιθέατρο (μανχ) στο ισόγειο του Κτηρίου του Νέου Χημείου (Ναυαρίνου 13Α), ενώπιον της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής. Η ψηφοφορία είναι άμεση και μυστική και θα διεξαχθεί με κάλπη. Αν κανείς από τους υποψήφιους Κοσμήτορες δε συγκεντρώσει την απαιτούμενη πλειοψηφία ή σε περίπτωση ισοψηφίας, η εκλογική διαδικασία θα επαναληφθεί την Τετάρτη, 4 Απριλίου 2018, κατά τις ίδιες ώρες και στον ίδιο χώρο μεταξύ των υποψηφίων που καταλαμβάνουν την πρώτη και τη δεύτερη θέση ή μεταξύ των ισοψηφούντων στην πρώτη θέση.........

Ο Πρύτανης

Μελέτιος-Αθανάσιος Κ. Δημόπουλος